Rozwiązania transmisji danych LAN/WAN stanowią bazę dla zaawansowanych usług ICT wykorzystywanych w firmie. Dlatego tak ważne jest dobre zaprojektowanie oraz późniejsze utrzymanie sieci transmisji danych LAN/WAN.

Projektujemy, dostarczamy oraz utrzymujemy rozwiązania LAN/WAN mając na uwadze stawiane przez naszych Klientów wymagania oraz dostępny budżet.

Proponujemy wariantowe wyceny bazując na kluczowych dostawcach takich jak Cisco, HP, Huawei. Jeżeli tylko istnieje taka możliwość proponujemy sprawdzone rozwiązania Open Source oszczędzając koszty jednocześnie zyskując na elastyczności rozwiązania.

Ze względu na coraz większa popularność urządzeń przenośnych zauważamy rosnące zapotrzebowanie na wydajnie działające sieci WiFi. Specjalizujemy się w projektowaniu sieci WiFi bazując m.in. na rozwiązaniach Cisco Meraki, Ubiquity UniFi.

Niezależnie od wykorzystanej technologii jesteśmy w stanie objąć kontraktem serwisowym całość przygotowanego przez nas rozwiązania, tak aby nasi Klienci mogli skupić się na prowadzeniu swojego biznesu pozostawiając nam sferę utrzymania sieci transmisji danych.